Български
English

Ранг листа на първите 30 коня по отношение на комплексната преценка по собствена продуктивност 2006-2016

Ранг-листа на първите 30 коня по отношение на комплексната преценка по собствена продуктивност за периода 2006-2016 година.

(комплекснапреценка: тип, телесни измерения, екстериор, движения, свободен скок); * средно за всички участвали коне (228 броя): 100%

ранг

име

г.ражд.

майка

баща

%*

собственик (към момента на преценката)

1

Салвадор

2013

Лава

Сакри

118,68

ДП Кабиюк, гр. Шумен

2

Клаудия Куик

2006

Агонита

Куик Бах Z

117,71

Финанс Консулт груп ООД, гр. София

3

Калито

2010

Тинтява

Calido I

117,30

ДП Кабиюк, гр. Шумен

4

Калвадос

2010

Владислава

Calido   I

115,86

ДП Кабиюк, гр. Шумен

5

Капучина

2013

Авантюра

Кардинал Ламберто

115,83

ДП Кабиюк, гр. Шумен

6

Зита

2013

Аделаида

Зетор

115,76

ДП Кабиюк, гр. Шумен

7

Чудна

2006

Дария

Чармед Z

114,86

Пламен Радославов, гр. Шумен

8

Лантана

2009

Албена

Лорд Локсли

114,48

ДП Кабиюк, гр. Шумен

9

Ксения

2010

Елитрея

Кассиано

114,29

ДП Кабиюк, гр. Шумен

10

Трейси

2013

Радина

Тарзан

113,75

ДП Кабиюк, гр. Шумен

11

Капричоза

2014

Аделаида

Камарго

113,68

ДП Кабиюк, гр. Шумен

12

Кастинг

2013

Ангора

Куитано

113,61

Деян Жеков, с. Правда, обл. В. Търново

13

Кевоар

2013

Верона

Камикадзе

112,78

ККС Калоян 92, с. Арбанаси, общ. В. Търново

14

Дръзки

2006

Зография

Дон Примеро

112,29

Даниел Радулов, гр. Шумен

15

Лозана

2010

Завера

Лоран

112,27

ДП Кабиюк, гр. Шумен

16

Сандра

2011

Диагноза

Сакри

112,09

ДП Кабиюк, гр. Шумен

17

Акодетта

2012

Катеринa (Катрин)

Акодетто

112,04

Красимир Искъров, гр. Русе

18

Калида

2010

Агресия

Calido   I

111,92

ДП Кабиюк, гр. Шумен

19

Каризма

2007

Афродита

Каунт Гранус

111,79

ДП Кабиюк, гр. Шумен

20

Кончита

2014

Чигита

Карлос Казини

110,83

ДП Кабиюк, гр. Шумен

21

Клара Грейс

2008

Гугенотка

Каунт Гранус

110,76

Илко Илиев, гр. Шумен

22

Педантична

2013

Делегация

Пикьор

110,63

Катя Дечкова, гр. Разград

23

Доверен

2004

Верона

Дон Примеро

110,59

Димитър Александров, гр. Шумен

24

Лайф

2009

Арена

Лимнос

110,32

ДП Кабиюк, гр. Шумен

25

Лариса

2008

Ифа

Лимнос

109,87

ДП Кабиюк, гр. Шумен

26

Калидора

2013

Айова

Кардинал Ламберто

109,79

ДП Кабиюк, гр. Шумен

27

Шехерезада

2007

Дивизия

Шабли Z

109,36

Кристина Делия, гр. София

28

Теософия

2010

Сюзана

Тарзан

109,32

ДП Кабиюк, гр. Шумен

29

Валентина Куин

2014

Куидамс гърл

Валентино

109,03

Красимир Искъров, гр. Русе

30

Лампас

2011

Марта

Лимнос

108,80

ДП Кабиюк, гр. Шумен

© 2017 Асоциация "Източнобългарски кон". Всички права запазени.
Дизайн и разработка: Силвена УЕБ