Български
English

Регистър кобили

Регистрирани кобили за разплод през 2017 година

Регистрирани кобили за разплод през 2017 година

Име

Дата на

произход

Собственик

раждане

Майка

Баща

Алмина(Амара)

 11.5.2005

Монета

Акан Z (BEL)

Аврам Аврамов, гр.Варна

Задача(Лейди Зарина)

 20.4.2006

Александра

Зарин

Аврам Аврамов, гр.Варна

Гугенотка

 11.3.1995

Грийн Грас

Гарант

Веселина Дончева, гр. Карнобат

Аллегра

 27.4.2010

Гугенотка

Апокалипсис(GER)

Веселина Дончева, гр. Карнобат

Авантюра

 18.02.2000

Ванеза

Акрундос(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Агра

 07.03.1998

Гера

Акрундос(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Аделаида

 23.04.1995

Еголда

Айстанцер(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Азара

 11.03.2010

Затека

Апокалипсис (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Астория

 30.04.2005

Офелия

Айстанцер(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Венза

 30.12.2004

Златина

Вилхелм

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Визита

 31.01.2007

Зектра

Вилхелм

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Визитация

 07.02.2003

Зектра

Вилхелм

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Гореща

 04.02.1998

Щале

Гъливер

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Дезира

 18.03.2002

Зорета

Долон

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Зита

 16.03.2013

Аделайда

Зетор

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Кадия

 12.05.2013

Дезира

Кардинал Ламберто(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Калвина

 03.03.2012

Везма

Кардинал Ламберто(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Калида

 25.04.2010

Агресия

Калидо І (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Калидора

 03.03.2013

Айова

Кардинал Ламберто(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Калиста

 30.03.2012

Афродита

Кардинал Ламберто(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Калуга

 28.04.2009

Гореща

Калато(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Капучина

 22.03.2013

Авантюра

Кардинал Ламберто(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Каризма

 15.04.2007

Афродита

Каунт Гранус(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Катерини

 17.05.2012

Тика

Кардинал Ламберто(GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Ксения

 27.01.2010

Елитрея

Казиано (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Лава

 30.04.2007

Айва

Лимнос (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Лавандула

 27.05.2009

Айва

Лимнос (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Лавка

 04.04.2011

Везна

Ламар (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Лакта

 22.04.2010

Таврия

Лимнос (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Лантана

 10.05.2009

Албена

Лорд Локсли (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Лариса

 24.02.2008

Ифа

Лимнос (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Литрея

 15.04.2011

Еритрея

Ламар (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Лозана

 30.01.2010

Завера

Лоран (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Лосинта

 15.03.2010

Гореща

Лимнос (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Луга

 01.02.2011

Гореща

Лимнос (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Равена

 19.05.2008

Везна

Раскалино (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Равенда

 31.03.2008

Възхвала

Раскалино (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Радина

 01.05.2008

Албена

Раскалино (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Ракита

 16.05.2007

Каварна

Раскалино (GER)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Сандра

 01.02.2011

Диагноза

Сакри

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Сюзана

 14.01.2002

Заклета

Сакри Фю (FR)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Теософия

 10.03.2010

Сюзана

Тарзан ІІ

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Тика

 30.01.2004

Иглика

Трегер

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Трейси

 28.02.2013

Радина

Тарзан ІІ

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Чаровна

 13.03.2006

Велека

Чармед Z (BEL)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Чета

 20.01.2007

Елитрея

Чармед Z (BEL)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Чигита

 02.05.2006

Гореща

Чармед Z (BEL)

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Шансина

 11.05.2009

Сезара

Шагия Бурла

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Щастлива

 25.05.2008

Сезара

Шагия Бурла

ДП Кабиюк, гр. Шумен

Европа

 12.03.2002

Верига

Емир

Екопарк Елена ООД, гр. Елена

Кукла

 18.05.2008

Кавалерия

Каунт Гранус (GER)

Екопарк Елена ООД, гр. Елена

Гама

 01.01.1998

Мигла

Генади

ЕТ Гьока Х.Петров, с. Калековец

Карла

 19.04.2007

Тулуза

Микадо (GER)

ЕТ Гьока Х.Петров, с. Калековец

Карол

 27.05.2007

Резеда

Микадо (GER)

ЕТ Гьока Х.Петров, с. Калековец

Ларива

 08.03.2011

Велмина

Ламар (GER)

ЕТ Гьока Х.Петров, с. Калековец

Резеда

 18.09.2001

Забавна

Рацепуц (GER)

ЕТ Гьока Х.Петров, с. Калековец

Тулуза

 10.10.1998

Зенеида

Трегер

ЕТ Гьока Х.Петров, с. Калековец

Даная, т.кест.

 2.3.2005

Нагла

Дегол

Иван Тинчев, с. Батошево

Тинктура, т.кест.

 5.6.2009

Кумира

Тарзан ІІ

Иван Тинчев, с. Батошево

Делегация

 06.02.2000

Гравюра

Долар

Катя Дечкова, гр. Разград

Кет Флай

 28.7.2006

Фуга

Класико (GER)

Катя Дечкова, гр. Разград

Аврора

 11.5.2003

Венера

Айстанцер (GER)

Катя Дечкова, гр. Разград

Алфа

 18.01.2001

Фарма

Амбасадор

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Верона

 01.01.1996

Рапира

Волф І

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Визьорка

 28.02.2001

Зорета

Вилхелм

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Доли

 14.02.2000

Лукава

Долон (GER)

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Кавалерия

 25.03.2012

Верона

Куитано (GER)

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Калифорния

 24.3.2004

Факла

Класико(GER)

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Карина

 10.03.2009

Нанси

Кохинор

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Карла

 27.03.2011

Фарма

Куитано (GER)

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Каскада

 14.3.2014

Доли

Комфорт

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Каталина

 23.03.2012

Доли

Куитано (GER)

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Литра (Лекси)

 23.4.2008

Тара

Лимнос (GER)

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Нанси

 01.01.1996

Носталгия

Наджак

ККС Калоян 92, с. Арбанаси

Апокалиптика

 5.5.2010

Примера

Акодето І (GER)

ККС мизия, гр. Търговище

Линда

 10.4.2008

Даяна

Дон Примеро (CH)

ККС мизия, гр. Търговище

Лагуна

 3.1.2008

Галерия(Галиция)

Лимнос (GER)

ККС мизия, гр. Търговище

Примера

 1.1.2002

Монтана

Дон Примеро (CH)

ККС мизия, гр. Търговище

Акодета

 22.02.2012

Катерина (Катрин)

Акодетто І (GER)

Красимир Искъров, гр. Русе

Арка

 23.06.2010

Катерина (Катрин)

Алигатор (Арагон)

Красимир Искъров, гр. Русе

Галерия

 20.03.2002

Албена

Голд Солджер

Красимир Искъров, гр. Русе

Диаграма

 21.03.2007

Галеща

Дамаск

Красимир Искъров, гр. Русе

Калиграфия

 23.01.2012

Гренада

Калидо І (GER)

Красимир Искъров, гр. Русе

Куидам'с Гърл

 20.10.2009

Галеща

Куидам'с Рубин

Красимир Искъров, гр. Русе

Атина

 22.03.2013

Нанси

Амос В (NL)

Недко Гайдаров, гр. Шумен

Заплата

 11.02.1998

Персика

Зефир

Николай Коцев, гр. Враца

Калигра

 10.04.2010

Галия

Кинг

Николай Кънчев, с. Кънчево

Медея

 30.01.2011

Дарма

Монте Негро (GER)

Николай Кънчев, с. Кънчево

Галия

 20.5.2003

Гвардея

Гръм

Николай Кънчев, с. Кънчево

Ащен

 19.4.2001

Щерна

Амбасадор

Росен Цанков, гр. Сливница

Кукубенедикохуан..

 9.5.2011

Ащен

Арамис (GER)

Росен Цанков, гр. Сливница

Лагуна

 4.4.2006

Готика

Ламар (GER)

София Вълкова, гр. Варна

Дащия І

 22.06.2003

Щефи

Диригент

Стефан Георгиев, гр. София

Дейзи Ди

 16.05.2009

Дащия І

Декрет

Стефан Георгиев, гр. София

Оксана

 29.03.2007

Каста Дива

Одисей

Стефан Георгиев, гр. София

Одеса

 17.5.2006

Декада

Одисей

Стефан Георгиев, гр. София

Атракция

 23.3.2010

Аляска

Арго Мен

Тончо Транакиев, гр. Варна

Андора II

 26.5.2011

Девира

Арго Мен

Тончо Транакиев, гр. Варна


1 общо 1 Предишна 1   Следваща     Квадратура
© 2017 Асоциация "Източнобългарски кон". Всички права запазени.
Дизайн и разработка: Силвена УЕБ